ART / Lithographs / Litograph in colors 12872040
nr 1287 2040
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed. Påskrift a tergo. Ej numrerad. Subject: 28x41,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad. Påskrift a tergo. Ej numrerad. Motivet: 28x41
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
1000
SEK 700
Monday November 11 2019
at 19:49:11
10/11 17:02:33